Dzieci kochają fototapety! Wspólnie znajdźcie najlepszą

Dzieci kochają fototapety! Wspólnie znajdźcie najlepszą

Dzieci kochają fototapety! Wspólnie znajdźcie najlepszą

Pokój dziecka wymaga regularnego sprzątania i systematycznego odświeżania wystroju. Maluchy co chwilę zmieniają swoje zainteresowania i ulubione kolory. Co za tym idzie, mogą źle czuć się we wnętrzu, które zostało urządzone kilka lat temu. Ponadczasowe aranżacje w pokojach dziecięcych nie sprawdzają się na dłuższą metę. Milusińscy potrzebują częstych zmian, które pobudzają ich kreatywność i mają korzystny wpływ na ich samopoczucie. Spraw radość swojemu dziecku, ozdabiając jego pokój fototapetą w modny wzór.

Wybór wzoru fototapety nie może być kwestią przypadku

Dekoracje ścienne do pokoi dziecięcych występują w różnorodnych kolorach i wzorach, a każdy z nich może przypaść do gustu chłopcom i dziewczynkom. Trzeba jednak pamiętać o tym, że fototapeta, która podoba się rodzicom, niekoniecznie urzeknie malucha – i odwrotnie. Jeśli chcesz urządzić pokoik swojej pociechy zgodnie z jej upodobaniami, pozwól dziecku zaangażować się w przebieg metamorfozy. Najlepszy efekt osiągniesz, gdy podczas zakupów będzie towarzyszył Ci sam zainteresowany. W naszym sklepie Pintado możecie online przejrzeć wszystkie dostępne fototapety, co jest bardzo wygodnym sposobem planowania zmian wystroju. Nasza rada? Znajdźcie kilka interesujących wzorów, a następnie zróbcie rodzinną burzę mózgów i wybierzcie jeden. Niech ostateczny głos zabierze dziecko: to da mu mnóstwo radości oraz satysfakcji. W pokoju, ozdobionym wybraną fototapetą będzie przebywać z przyjemnością.

Zadbaj o to, żeby fototapeta do pokoju dziecięcego była trwała

Podczas, gdy Twoje dziecko będzie rozmyślać nad wyborem najpiękniejszego wzoru fototapety, Ty dopilnuj kwestii technicznych. Taki podział ról będzie uczciwy i pozwoli długo cieszyć się odmienionym wystrojem wnętrza. Miej na uwadze, że fototapeta do pokoju dziecięcego musi być wyrobem odpornym na zabrudzenia. Rekomendowany materiał to winyl, ewentualnie ekologiczne włókno szklane. Wykonane z niego fototapety charakteryzują się wytrzymałością, są też wodoodporne i bezpieczne dla alergików. Dekoracje z włókna szklanego można myć delikatnymi detergentami, co stanowi ratunek w wielu awaryjnych sytuacjach. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię na przegląd kolekcji Pintado! Produkowane przez nas fototapety podzieliliśmy na te, które perfekcyjnie nadają się do pokoju chłopca oraz te, dedykowane dziewczynkom. Nie zabrakło fantazyjnych wzorów tematycznych, wesołych zwierzątek, księżniczek i serduszkowych akcentów. Zachęcamy Cię do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami.

×

Koszyk