Woda jej niestraszna! Fototapeta z włókna szklanego – do łazienki

Woda jej niestraszna! Fototapeta z włókna szklanego – do łazienki

Woda jej niestraszna! Fototapeta z włókna szklanego – do łazienki

Jeżeli uważasz, że w takim miejscu jak łazienka nie powinno się stosować tapety, pragniemy wyprowadzić Cię z błędu! Pomieszczenia wilgotne, czyli te w których ściany przez cały czas są narażone na kontakt z wodą, mogą być dekorowane tapetą tak samo, jak inne pokoje. Sekret tkwi w zastosowaniu dobrego materiału, odpornego na działanie wysokich temperatur oraz wilgoci. Oprócz niezwykle trwałych tapet winylowych, w łazience można używać dekoracji z włókna szklanego.

Wykończenie łazienki fototapetą to pomysł na miarę XXI wieku

Ponadczasowe płytki ceramiczne prawdopodobnie już zawsze będą numerem jeden do łazienki. Przez lata zyskały wielu zwolenników, są praktyczne, trwałe i stosunkowo tanie. Czasem warto jednak otworzyć się również na nowsze rozwiązania. Fototapeta do łazienki to znakomita dekoracja o wymiarze funkcjonalnym. Jest wodoszczelna i odporna na ścieranie. Po prawidłowym naklejeniu na ścianę doskonale do niej przylega, pozostając na swoim miejscu nawet przez trzydzieści (!) lat. Dużą zaletą włókna szklanego jest jego wytrzymałość. Taką tapetę można myć z użyciem delikatnych detergentów, bez szkody dla materiału. W związku z tym, że większość łazienkowych okładzin ściennych z włókna szklanego ma fakturę imitującą tkaninę, można je stosować na powierzchniach z niewielkimi ubytkami – dekoracja sprytnie je zamaskuje. Trzeba też dodać, że ten rodzaj fototapety sprawdza się na ścianach oraz na sufitach. Wzorzyste fototapety atrakcyjnie wyglądają przy lustrze i umywalce. Natomiast te jednolite o fakturze jodełki, po pokryciu farbą będą piękną dekoracją sufitową.

Zamiast płytek i tynków strukturalnych: odporna fototapeta do łazienki

Łazienkowe aranżacje z fototapetą pozostawiają daleko w tyle te, jakie można uzyskać przy pomocy kafelków albo tynków dekoracyjnych. Malownicze wzory i cieszące oczy kolory cudownie uzupełniają białą armaturę. Fototapetę można zastosować w każdej łazience: włącznie z niewielkim pomieszczeniem bez okna oraz przestronnym pokojem łazienkowym z kabiną prysznicową i wanną. W Pintado zebraliśmy naszej produkcji fototapety z ekologicznego włókna szklanego, które szczególnie polecamy do łazienek. Różnorodność wzorów z pewnością Cię zaskoczy – sprawdź ofertę fototapet odpornych na zachlapania, wysoką temperaturę i zabrudzenia. Zapewniamy dostęp do najmodniejszych motywów botanicznych i krajobrazów. Nie pominęliśmy także wzorów abstrakcyjnych i geometrycznych oraz tych, imitujących kamień. Każdą fototapetę możesz zamówić w oryginalnym kolorze, sepii lub w opcji czarno-białej. Zapraszamy!

×

Koszyk