Wystrój w biurze nie musi być nudny! Z pomocą przybywa fototapeta

Wystrój w biurze nie musi być nudny! Z pomocą przybywa fototapeta

Wystrój w biurze nie musi być nudny! Z pomocą przybywa fototapeta

Przytłaczająca przestrzeń biurowa to niestety norma. W wielu firmach nikt nie przykłada uwagi do tego, czy pracownicy przebywają w ładnie urządzonych wnętrzach. Tymczasem okazuje się, że stosowanie atrakcyjnych dekoracji i dbałość o wystrój w miejscu pracy znacząco wpływa na wydajność zatrudnionych osób. Jeśli ściany w Twoim biurze emanują złą energią i czujesz, że zmiana ich wyglądu to świetny pomysł, zapraszamy po garść inspiracji!

Dzięki atrakcyjnej fototapecie, w biurze może zapanować kreatywna energia

Praca biurowa wymaga skupienia, nieszablonowego myślenia i podzielności uwagi. Po kilku godzinach każdy potrzebuje przerwy: odpocząć muszą umysł oraz ciało, w tym również wzrok. Warto więc znaleźć w biurze przestrzeń na rośliny doniczkowe i dekoracje, oddające charakter danej firmy. W biurze podróży mogą to być palmy, w urzędzie paprocie, zaś w korporacji skrzydłokwiaty albo inne rośliny zielone. Na jednej ze ścian powinny pojawić się kolorowe akcenty: mogą to być plakaty z motywacyjnymi hasłami albo fototapeta, która uczyni aranżację bardziej nowoczesną i designerską. Urządzając biuro zgodnie z najnowszymi trendami, nie można bać się odważnych zestawień kolorystycznych. To, co z pozoru nieoczywiste, zwykle zapewnia spektakularne efekty, które w nowoczesnych miejscach pracy są mile widziane. Fototapeta w kreatywny wzór będzie w niebanalny sposób dekorować pomieszczenie, a przy okazji motywować pracowników. Wiele się ostatnio mówi o związku inspirującego wystroju biura ze wzrostem produktywności pracy. Mając możliwość przekonania się o skuteczności atrakcyjnej aranżacji biurowej, nie zwlekaj! W naszym sklepie znajdziesz fototapety, przy pomocy których poprawisz komfort pracy w swojej firmie.

Designerska fototapeta do biura wpłynie na wizerunek firmy

Współczesne biura to miejsca, w których przebywają nie tylko pracownicy, ale także klienci. Zazwyczaj jest w nich wyznaczone specjalne pomieszczenie do przyjmowania kontrahentów, prowadzenia negocjacji, zawierania umów. Nie można dopuścić do sytuacji, w której ktoś z zewnątrz mógłby źle odebrać firmę wyłącznie przez pryzmat nieestetycznego wystroju wnętrza – tak się jednak dzieje. Efektowna fototapeta może więc wpłynąć zarówno na morale pracowników, jak również na postrzeganie marki przez osoby z zewnątrz.

Pozostaje pytanie, jak wygląda idealna fototapeta do biura? Naszym zdaniem nie ma jednoznacznej odpowiedzi: dobór dekoracji ściennych jest kwestią indywidualną. Wzór musi pasować do ściany i charakteru pomieszczenia. Inną fototapetę zastosujemy na korytarzu, a inną w pokoju konferencyjnym. Podczas, gdy w gabinecie dyrektora znakomicie sprawdzi się wzór imitujący marmur, w strefie open space królować mogą wzory tropikalne albo górskie krajobrazy. Odwiedź nasz sklep i zobacz, co oferujemy do małych oraz dużych biur!

×

Koszyk